Co pro vás můžeme zajistit?

Krása je v detailech

Lucky Wedding - Svatební agentura

Lucky Wedding
svatební agentura

Zažila jste perfektní žádost o ruku. Nadšení a euforie ale pomalu vytlačují starostlivé myšlenky. Jak zorganizovat svatbu? Kolik hostů pozvat? Jaké místo vybrat? Nepropadejte panice. Zajístíme Vám svatbu od A do Z.

Více
Svatební agentura Praha

Kompletní
svatební servis

V rámci Lucky Wedding tvoříme dokonalé svatby od A do Z. Od výběru lokace, výběru vhodných dodavatelů, vytvoření designu svatby, instalace dekorací a výzdoby na svatbě až po samotnou koordinaci.

Více

Lucky Decor - půjčovna dekorací

Svatba na klíč

Lucky Decor
Půjčovna dekorací

Usnadníme vám přípravu svatby, nebo jiné akce. Půjčíme vám dekorace. A když budete chtít, dovezeme je až na místo, a to vyzdobíme. Poradíme vám i se stylem vaší události. S námi jsou přípravy snazší.

Více
Lucky Decor - Půjčovna svatební dekorací

Služby
na Vaší svatbě

V rámci Lucky Decor nabízíme také možnost dovozu dekorací na Vaši svatbu. Případně také možnost instalace a deinstalace dekorací a vyzdobení svatebního místa

Více

Lucky Event
eventová agentura

Event na klíč

Lucky Event
Eventová agentura

Připravíme vám event na míru vašim požadavkům. Děláme firemní akce, oslavy, představení produktů, rozlučky a mnoho dalšího.

Více
Lucky Event

Služby
na Vašem eventu

Potřebujete zařídit velkou firemní akci, nebo třeba jen piknik pro 10 osob? Uvíme zajistit obojí :-) Zakládáme si na osobním přístupu, ke každému z Vás a event připravujeme vždy tak, aby odpovídal Vaší vysněné představě. Pro nás není nic nemožné.

Více