Hledáš práci, stáž, nebo brigádu?

Dokonalý zážitek vytváří vždy lidé

Chceš se stát součastí týmu?

Jsme vášnivý tým lidí, kteří jsou připraveni přijmout nové členy do naší rodiny. Hledáme jedinečné individua, kteří sdílejí naše hodnoty a jsou ochotni dát do práce maximum za každých okolností.

Pokud jsi osoba, která se vyznačuje pozitivním přístupem a umí udržet dobrou náladu, nezávisle na situaci, rádi bychom tě poznali. Hledáme pohodáře, kteří dokážou pracovat i ve stresu na 110% s úsměvem na rtech. Jsme přesvědčeni, že spokojený tým vytváří nejlepší výsledky.

Nemusíš mít žádné předchozí zkušenosti v našem odvětví, i když je to samozřejmě výhodou. Jsme otevření novým začátkům a rádi budeme věnovat čas a energii, abychom tě připravili na tvou novou roli. Budeme tě podporovat a naučíme tě všemu potřebnému, abys mohl/a rozvíjet své schopnosti a dosahovat úspěchů.

U nás nenajdeš jen práci, ale také prostředí, kde se tvoje představy a nápady váží. Věříme, že diverzita a různorodost přinášejí nové perspektivy a inovace. Každý člen našeho týmu má možnost se podílet na tvorbě a rozvoji našich projektů.

Pokud se cítíš být součástí našeho týmu, neváhej a kontaktuj nás. Rádi se s tebou sejdeme, abychom zjistili, zda jsme skvělým týmem i pro tebe.

Těšíme se na tebe!

Napiš nám